O Kancelarii

Kancelaria MKL Advisors powstała z połączenia dwóch indywidualnych Kancelarii Radców Prawnych prowadzonych przez wieloletnich przyjaciół – Michała Michalca oraz Piotra Kuśnierza. Po zdobyciu doświadczenia oraz specjalizacji w różnych dziedzinach prawa w ramach renomowanych organizacji prawniczych, a także po rozwoju własnych indywidualnych Kancelarii, podjęliśmy decyzję o połączeniu naszych potencjałów i doświadczeń w celu zapewnienia szerszego zakresu świadczonych usług oraz ich jak najwyższej jakości.

W naszej działalności skupiamy się na obsłudze przedsiębiorstw krajowych oraz zagranicznych zapewniając wsparcie w kluczowych aspektach ich działalności biznesowej.

Specjalizujemy się w prawie spółek, fuzjach i przejęciach (M&A), prawie rynku nieruchomości, prawie bankowym, obsłudze inwestycji, sporach sądowych w sprawach gospodarczych, budowlanych, prawie własności intelektualnej oraz prawie pracy.

Dzięki rozbudowanej współpracy z zespołem doświadczonych prawników, doradców podatkowych oraz inwestycyjnych jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotom z sektora prywatnego, jak i publicznego, a także z powodzeniem realizujemy projekty o międzynarodowym zasięgu.

Jako Kancelaria MKL Advisors dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie skuteczności wdrażanych rozwiązań i długoterminowego bezpieczeństwa naszych Klientów.

Nasze specjalizacje